Chcesz zacząć swoją włosową przemianę ale gubisz się w natłoku informacji?

Postanowiłaś. Zaczynasz. Chcesz wydobyć ze swoich włosów to, co najlepsze. A nuż okaże się, że loki albo fale cały czas tam były ale nie dawałaś im dojść do głosu usilnie prostując je i nazywając „niesfornymi„? Dodałaś się do grupy kręconowłosych na Fejsbuku, zaobserwowałaś mnóstwo kont na Instagramie i prześledziłaś większość filmików na YouTube, a ciągle nie wiesz co do czego? Wiemy, co czujesz.

Pewnie wydaje Ci się, że nigdy tego nie ogarniesz i uznajesz, że nie warto próbować bo:

a) nie masz tyle czasu, a pielęgnacja włosów wydaje się trwać wieki
b) wydasz tonę pieniędzy na odpowiednie produkty, które mogą okazać się nietrafione
c) całe to czytanie składów i tak dalej wydaje się za trudne i nie do nauczenia.

Otóż jesteśmy tu, by rozwiać Twoje wątpliwości i zachęcić Cię do spróbowania! Dla nas na początku ten natłok nowych informacji wydawał się nie do przejścia ale pamiętaj, że z czasem nabierzesz wprawy! Wtedy Twoje pierwotne obawy wydadzą Ci się bezpodstawne. Okaże się, że:

a) mycie włosów nie zajmuje 3 lat, a można przy minimalnym wysiłku osiągnąć naprawdę zadowalające efekty
b) jest mnóstwo tanich kosmetyków ze świetnymi składami, które potrafią zdziałać cuda na Twojej głowie, a dodatkowo możesz używać je w różnych konfiguracjach, przez co są bardzo wydajne
c) po zaznajomieniu się z podstawowymi pojęciami i nazwami składników i kilkukrotnym przeczytaniu składów będziesz w stanie określić, czy dany kosmetyk jest godny uwagi i czy może sprawdzić się u Ciebie.

Chcemy jednak pomóc tym, którzy mają problemy z uporządkowaniem swojej wiedzy, dlatego postanowiłyśmy zebrać większość podstawowych informacji dotyczących świadomej pielęgnacji włosów i przedstawić je Wam w tej sekcji pod nazwą BAZA WIEDZY.

Kliknij, gdzie chcesz przejść: